Asystent Spedytora międzynarodowego

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Olkusz

Dla naszego klienta, firmy transportowej, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Pomoc w planowaniu transportów na terenie Europy Zachodniej;
  • Wyszukiwanie ładunków powrotnych;
  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami;
  • Optymalizacja kosztów realizacji zleceń;
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji;
  • Sporządzanie bieżących raportów.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego np. transport/logistyka;
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office, głównie Excel;
  • Chęci do rozwoju.

Fajnie, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Ulatowska – Bierlet, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe