Copywriter

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B, Umowa o pracę
Kraków

Naszym klientem jest jedna z krakowskich agencji reklamowych, która od 14 lat wspiera swoich klientów w kampaniach ATL, BTL oraz digital. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Copywriter

Jeśli:

  • kreatywność to Twoje drugie imię
  • masz talent do tworzenia niezwykłych treści, haseł
  • lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi…

To szukamy właśnie Ciebie!

Twoje zadania:

  • udział w projekcie dla klienta zagranicznego z branży automotive (segment premium),
  • realizacja projektów dla klientów agencji,
  • współtworzenie ogólnych konceptów i szczegółowych scenariuszy reklam,
  • przygotowywanie koncepcji działań w mediach społecznościowych,
  • tworzenie haseł i tekstów reklamowych,
  • opracowywanie pomysłów na eventy, ambienty, mechaniki promocyjne,
  • prezentacja koncepcji kreatywnych przed klientami agencji,
  • tworzenie koncepcyjnych prezentacji przetargowych.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w pracy na stanowisku copywritera/ junior copywritera,
  • doświadczenia w tworzeniu kreatywnych skryptów i szczegółowych scenariuszy,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • kreatywności
  • doświadczenia w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji.

Fajnie jeśli….

  • masz doświadczenie w pracy w strukturach agencji reklamowej,
  • miałeś/miałaś okazję współpracować z klientem z branży automotive
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B,
  • realizację projektów dla znanych marek- także tych zagranicznych,
  • pracę opartą na zaufaniu,
  • przyjazną atmosferę.

Cechy oferty pracy

StanowiskoCopywriter

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Ulatowska – Bierlet, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe