FRONTEND DEVELOPER

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B, Umowa o pracę
Kraków, Małopolskie

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy w branży telewizyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

–  uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych,

–  wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych,

–  pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi,

–  praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective,

Sprint Planning Meeting),

– aktywny udział w zespołowej wymianie wiedzy.

Oczekiwania:

– min. 3 lata doświadczenia  w pracy na stanowisku programisty front end,

– znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:

• bardzo dobra HTML5, CSS3;

• bardzo dobra znajomość JavaScript w tym jQuery;

• dobra znajomość Vue.js;

• dobra znajomość Bootstrap;

• znajomość webserwisy REST;

• dobra znajomość systemu wersjonowania GIT lub SVN,

• Mile widziana znajomość: TypeScript; Docker; Node.js; NPM.

Oferujemy:

– pracę i możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych projektów dla branży telewizyjnej,

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

– niezbędne narzędzia pracy,

– opiekę medyczna, kartę FitProfit,

– możliwość rozwoju i szkoleń,

– niekorporacyjną atmosferę pracy oraz pyszną kawę.

Cechy oferty pracy

StanowiskoFrontend Developer

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe