Inżynier budowy

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B, Umowa o pracę
Kraków

Dla naszego klienta, firmy  zajmującej się projektowaniem i budową nowoczesnych obiektów sportowych, będącej liderem na rynku poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Twoje zadania:

  • nadzorowanie jakości pracy;
  • nadzór nad wykonaniem inwestycji zgodnie z projektem;
  • udział w delegacjach związanych z realizacją inwestycji;
  • nadzór nad prawidłowym rozliczeniem materiałów;
  • sprawowanie nadzoru nad zapewnieniem bezpiecznego środowiska pracy;
  • kompletowanie dokumentacji odbiorowej;
  • wyszukiwanie, współpraca i nadzór nad pracą podwykonawców;
  • współtworzenie i nadzór nad harmonogramem prac budowlanych;
  • udział w odbiorach inwestycji;
  • sporządzenie pism urzędowych;
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie  w celu realizacji inwestycji;
  • współpraca z klientami;
  • optymalizowanie i zarządzanie zasobami i kosztami niezbędnymi do realizacji inwestycji.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego inżynierskiego kierunkowego – budownictwo;
  • dyspozycyjności do wyjazdów na terenie Polski;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • znajomości programu AutoCAD;
  • umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • prawa jazdy kat. B;
  • znajomości materiałów budowlanych oraz sposobu ich wykorzystania;
  • znajomości podstaw prawa budowlanego.

Fajnie jeśli posiadasz:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej wraz z umiejętnością tworzenia i realizowania budżetów oraz planów i harmonogramów projektów;
  • znajomość programu SketchUp;
  • znajomość programu do kosztorysowania BIM Estimate (dawna Zuzia) lub NORMA PRO.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem na rynku;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • dobrą kawę i świetną atmosferę.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Ulatowska – Bierlet, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe