Inżynier Elektryk

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Siedziba firmy: Olkusz, miejsce realizacji projektu: cała Polska

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora instalacji elektrycznych i przemysłowych, poszukujemy osób, dla których stabilność finansowa jest tak samo ważna jak chęć podnoszenia swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia.

Szukamy osób na stanowisko:

Inżynier Elektryk

Gdzie będziesz pracował/pracowała?

Siedziba firmy mieści się w Olkuszu, ale w związku ze specyfiką stanowiska będziesz pracował/pracowała na miejscu danej realizacji.

Czym się będziesz zajmował?

Wsparciem osoby odpowiedzialnej za koordynację danego projektu bądź samodzielną koordynacją projektów na mniejszą skalę na miejscu wykonywania realizacji.

Czego wymagamy?

  • wykształcenia wyższego min.  stopień inżyniera– kierunek elektrotechnika,
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów dotyczących budowy  obiektów takich jak: budynki mieszkalne, biurowce, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej,
  • dyspozycyjności do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju.

Co nas wyróżnia i co możesz zyskać?

🕵️‍♂️ PRACA PRZY AMBITNYCH I INNOWACYJNYCH PROJEKTACH

Projekty realizowane są przez firmę w całym kraju, dla największych firm w Polsce, z różnych sektorów przemysłu. Wśród nich znajdują się zarówno instalacje w halach przemysłowych, jak również w budynkach użyteczności publicznej, nowoczesne biurowce, czy też siedziby uniwersytetów.

💰 STABILIZACJA FINANSOWA I BEZPIECZEŃSTWO

Możesz liczyć na adekwatne do Twojego zaangażowania wynagrodzenie, które zawsze wpłynie na Twoje konto na czas. Doceniamy solidnych pracowników, dając im w zamian poczucie bezpieczeństwa finansowego oraz bezpieczeństwa pracy.

🚀 POKRYWAMY KOSZTY NOCLEGÓW I TRANSPORTU

Jako firma realizująca projekty w różnych miejscach w Polsce, zawsze gwarantujemy swoim pracownikom organizację noclegów oraz transportu, których koszty pokrywamy my.

💪 ROZWÓJ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI i WSPARCIE

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie rozwój naszych pracowników. Zapewnimy Ci wsparcie ekspertów z dziedziny elektryki i montażu instalacji na każdym etapie pracy. Cenimy sobie ludzi, którzy chcą wspólnie z nami stawać się coraz lepszymi w tym, co robią. Ambitne projekty dadzą Ci niepowtarzalną możliwość zdobywania doświadczenia, niezbędnego do podnoszenia kwalifikacji i nowych uprawnień.

👨‍💻 DOFINANSUJEMY TWOJĄ NAUKĘ

Dobrą praktyką w naszej firmie jest udzielanie wsparcia finansowego dla osób, które chcą rozwijać się dzięki kursom i szkoleniom oraz zdobywać kolejne certyfikaty.

🔧 MAMY NAJLEPSZY SPRZĘT DO PRACY

Wysoka jakość wykonywanych projektów oraz komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników to dla nas priorytet. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie elektro-montażowym i chętnie doposażamy pracowników w kolejne, wskazane przez nich narzędzia, które mogą podnieść efektywność pracy. Wszyscy członkowie naszego zespołu otrzymują od nas bezpłatnie odzież pracowniczą najwyższej jakości na rynku.

🤸‍♂️ CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY I JESTEŚMY ELASTYCZNI

Nasza branża ciągle się zmienia, a my nie chcemy stać w miejscu. Podejmujemy się ambitnych projektów i cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy otwarci na nowe zadania i nie boimy się innowacji na naszym rynku. Stale rozwijamy też strukturę organizacyjną firmy, stawiamy na rozwój talentów naszych pracowników. Wszystko po to, aby nasza firma była jeszcze lepszym miejscem do pracy.

Aplikuj online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Bierlet-Chwast, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe