JUNIOR FRONTEND DEVELOPER

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B, Umowa o pracę
Kraków, Małopolskie

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy w branży telewizyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-uczestnictwo wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych;

-wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych;

-praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);

-aktywny udział w zespołowej wymianie wiedzy.

Oczekiwania:

-min. 1 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty front end;

-znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:

• dobra znajomość HTML5, CSS3;
• znajomość JavaScript;
• znajomość Bootstrap;
• znajomość systemu wersjonowania GIT lub SVN;
• mile widziana znajomość: webserwisy REST; TypeScript; Docker; Node.js; NPM.

Oferujemy:

-pracę i możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych projektów dla branży telewizyjnej;

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

-niezbędne narzędzia pracy;

-opiekę medyczną, kartę FitProfit;

-możliwość rozwoju i szkoleń;

-niekorporacyjną atmosferę pracy oraz pyszną kawę.

!!! Zanim zaaplikujesz pamiętaj, aby Twoje CV NIE zawierało następujących danych osobowych: PESEL, stan cywilny, data urodzenia, dokładny adres zamieszkania (prosimy podać tylko miasto zamieszkania). Te dane są zbędne w procesie rekrutacji.

Cechy oferty pracy

StanowiskoIT, Junior Frontend Developer

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe