Koordynator montażu/Brygadzista

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Kraków

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i montażem stalowych obiektów infrastruktury sportowej, będącej liderem na rynku poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zadania:

Realizacja Inwestycji:

  • Prowadzenie całego procesu montażowego oraz organizacja, logistyka i wykonywanie prac montażowych;
  • Wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem;
  • Nadzór nad wykonaniem inwestycji zgodnie z projektem i wytycznymi bezpośredniego przełożonego;
  • Odbiór materiałów na miejscu budowy wraz z kontrolą ilościową i jakościową oraz nadzór nad ich prawidłowym wykorzystaniem;
  • Udział w delegacjach firmowych;
  • Praca przy załadunkach i rozładunkach transportów związanych z inwestycją;
  • Wykonanie dokumentacji zdjęciowej zakończonej inwestycji .

Zarządzanie zespołem:

  • Zarządzanie oraz nadzorowanie jakości pracy podległego zespołu;
  • Nadzór nad ewidencją godzin pracy oraz zapewnienie ciągłości pracy zespołu na terenie montażu;
  • Udział w spotkaniach informacyjnych.

Ogólne:

  • Udzielanie informacji zwrotnej w ramach wykonywanego projektu;
  • Udział w odbiorach inwestycji;
  • Dbanie o terminowość realizowanych zadań;
  • W przypadku ewentualnych przestojów w pracach montażowych wykonywanie zadań na hali produkcyjnej w siedzibie firmy;
  • Udział w rocznej inwentaryzacji materiałów oraz sprzętów montażowych;
  • Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie;
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy zawodowej  w zakładzie produkcyjnym, montażowym lub budowlanym;
  • min. 1 rok na podobnym stanowisku ze zbieżnym zakresem obowiązków;
  • 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu (kat. B)
  • dyspozycyjność do wyjazdów;
  • podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność realizowania planów i harmonogramów prac montażowych;
  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • znajomość materiałów montażowych oraz sposobu ich wykorzystania;
  • znajomość instrukcji obsługi i przeznaczenia maszyn oraz narzędzi montażowych.

Mile widziane:

  • znajomość branży związanej z budowaniem obiektów sportowych;
  • prawo jazdy kat. E
  • uprawnienia na wózek widłowy, koparkę lub inne sprzęty budowlane;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • szkolenia podnoszące kwalifikację;
  • prace w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Ulatowska – Bierlet, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe