Księgowa/Księgowy

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Kraków

Dla naszego klienta, lidera w projektowaniu i budowie innowacyjnych obiektów sportowych typu skateparki, pumptracki, wakeparki, waveparki oraz flowparki poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • współpraca oraz kompletowanie dokumentów na potrzeby biura rachunkowego,
  • księgowanie faktur na zespole 4 i 5,
  • generowanie dokumentów sprzedażowych dla klientów krajowych i zagranicznych,
  • przygotowywanie przelewów do banku,
  • współpraca i kompletowanie danych dla analityka finansowego,
  • ewidencja faktur kosztowych,
  • uzgadnianie wyciągów bankowych,
  • prowadzenie kasy gotówkowej oraz fiskalnej,
  • generowanie raportów i dokumentów kasowych,
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy,
  • spotkania integracyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy,
  • godzina rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:00,
  • bezpłatny parking przy siedzibie firmy,
  • darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin,
  • darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Czego wymagamy?

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym lub na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań,
  • wykształcenia wyższego,
  • dobrej znajomości programu księgowego (preferowany Comarch Optima),
  • znajomości zasad księgowości,
  • obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • dyspozycyjności do pracy na cały etat.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Bierlet-Chwast, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe