Młodszy Inżynier Elektryk

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Małopolskie

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w instalacjach elektrycznych w przemyśle i budownictwie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zadania:

  • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej,
  • pomoc w opracowywaniu zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej,
  • współtworzenie harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji,
  • zgłaszanie robót do odbioru,
  • organizacja prac mających na celu usunięcie usterek ustalonych podczas odbioru,
  • uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych kontraktów,
  • ocena projektów instalacji elektrycznych zgodnie z normami i standardami,
  • pomoc w kontroli procesu budowy w zakresie  terminowości,
  • współudział w opracowywaniu dokumentacji technicznej oraz BHP
  • przestrzeganie zasad BHP na budowie,
  • udział w przygotowywaniu specyfikacji materiałowych,
  • udział w wykonywaniu protokołów pomiarowych,
  • pomoc w tworzeniu dokumentacji powykonawczych,
  • udział w projektach ogólnofirmowych.

Wymagania:

  • wymagane wykształcenie wyższe min. 1 stopień kierunek elektrotechnika,
  • mile widziane doświadczenie lub staż z pokrewnym zakresem obowiązków,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie Polski w ramach realizacji projektu,
  • wiedza z zakresu instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym, biurowym, magazynowym i produkcyjnym w stopniu podstawowym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość Microsoft Office, szczególnie  Excel,
  • podstawowa znajomość środowiska oprogramowania typu AutoCAD lub pokrewnych,
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2,
  • uprawnienia SEP; w zakresie dozoru i eksploatacji powyżej 1kV.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych,
  • prace w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Ulatowska – Bierlet, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe