Młodszy Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Olkusz

Szukasz swojej pierwszej pracy i chcesz znaleźć ją w Olkuszu? Skończyłaś/eś właśnie szkołę techniczną lub interesujesz się instalacjami elektrycznymi i przemysłowymi, ale nie było jeszcze okazji zdobyć doświadczenia?

Mamy dla Ciebie propozycję! 🎉

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych. Oczekujemy od Ciebie jedynie zapału i podstawowej wiedzy technicznej. Wszystkiego Cię nauczymy!

Dlaczego warto stawiać pierwsze kroki zawodowe z El-Logic?

  • To nowocześnie zarządzana i dynamicznie rozwijająca się firma, realizująca projekty na całym świecie – głównie instalacje elektryczne i przemysłowe, relokacje i montaże maszyn,
  • Jej klientami są liderzy w swoich branżach, dzięki czemu pracujesz dla najlepszych,
  • Zgrany zespół fachowców chętnie dzieli się wiedzą,
  • Firma dba o swoich pracowników – liczne benefity, dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów, umowa o pracę i stabilne wynagrodzenie to tylko część tego, co możesz zyskać.

Zdecydowana? Zdecydowany?

Aplikuj! 📥

Aplikuj online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Bierlet-Chwast, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe