New Business Development

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B, Umowa o pracę
Warszawa

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych produktów dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Aktywne budowanie bazy oraz pozyskiwanie nowych klientów;
  • Profesjonalna obsługa klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Udział w targach oraz eventach branżowych;
  • Laptop oraz telefon służbowy;
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
  • Miejsce parkingowe przy siedzibie firmy;
  • Pracę w rozwijającej się firmie.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym;
  • Doświadczenie związane z pozyskiwaniem nowych klientów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Cechy oferty pracy

StanowiskoNew Business Development

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Bierlet-Chwast, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe