SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I ZAOPATRZENIA

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Kraków

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy w branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych dostawców,
  • rozbudowa bazy podwykonawców,
  • zamawianie materiałów i ich kontrola,
  • monitorowanie reklamacji materiałów i narzędzi,
  • prowadzenie zestawień przeglądów, serwisów oraz reklamacji,
  • prowadzenie floty samochodowej działu produkcji,
  • planowanie zapotrzebowania na materiały i surowce,
  • uczestnictwo w audytach TUV,
  • organizacja transportów,
  • udział w delegacjach,
  • kompletowanie dokumentacji odbiorowej,
  • przygotowywanie raportów i zestawień.

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • udział w szkoleniach branżowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dobrą kawę i zgrany zespół.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe