SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B, Umowa o pracę
Śląskie

W imieniu klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi dla branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami firmy na podległym terenie,

– sprzedaż usług oraz produktów oferowanych przez firmę,

– realizacja celów sprzedażowych,

– posprzedażowa obsługa klientów firmy,

– monitorowanie rynku w zakresie popytu na usługi i produkty firmy,

– wdrażanie działań marketingowych,

Oczekiwania:

– doświadczenie w sprzedaży produktów B2B,

– znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

– znajomość technik negocjacyjnych i sprzedaży,

– umiejętność realizowania wyznaczonych celów,

– umiejętność nawiązywania kontaktów,

– prawo jazdy kat. B,

– umiejętność pracy w systemie CRM,

– znajomość pakietu MS Office,

– mile widziane doświadczenie w branży paliw i urządzeń autostradowych firm transportu międzynarodowo-towarowego.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

– atrakcyjny system wynagrodzenia,

– niezbędne narzędzia do pracy,

– możliwość rozwoju zawodowego i podejmowania nowych, ciekawych wyzwań,

– elastyczny czas pracy,

– częściową pracę zdalną,

– komfortowe warunki pracy.

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpecjalista ds. sprzedaży, Sprzedaż

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe