Strategic Planner

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B
Kraków

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się agencji reklamowej z Krakowa, która działa na rynku od ponad 20 lat rozpoczynamy poszukiwania osoby, która dołączy do teamu działu strategii na stanowisko:

Chętnie Cię poznamy jeśli:

  • interesujesz się branżą reklamową,
  • lubisz analizować, zbierać dane,
  • tworzysz kreatywne strategie komunikacji,
  • chciałbyś/chciałabyś dołączyć do temu agencji, która zdobywa wiele cennych nagród?

Twoje zadania:

  • analiza briefu i debriefing z klientem,
  • przygotowywanie strategii komunikacji,
  • przygotowywanie strategii komunikacji dla wskazanych kanałów social mediowych,
  • ścisła współpraca z teamem projektowym,
  • współpraca ze wszystkimi działami agencji,
  • nadzór nad spójnością działań strategicznych z kreatywnymi na wszystkich etapach projektu,
  • współtworzenie prezentacji i przedstawianie jej klientowi,
  • monitorowanie efektów kampanii, analiza oraz wprowadzanie optymalizacji,
  • bieżące wsparcie klienta w tematach związanych z komunikacją,
  • szkolenia dla klienta.

Nasze wymagania:

  • min 3 lata doświadczenia na takim samym stanowisku lub/i  na stanowisku ze zbieżnym zakresem obowiązków,
  • doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacji,
  • doświadczenie w pracy w strukturach agencji reklamowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • sprawność prowadzenia dyskusji,
  • gotowość do prowadzenia szkoleń, wystąpień na konferencjach,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji kampanii 360.

Co oferujemy ?

  • możliwość współpracy przy projektach dla uznanych marek w różnych branżach,
  • udział w szkoleniach,
  • współpracę z doświadczonymi ekspertami.

Szczegóły zatrudnienia:

  • rodzaj umowy:  B2B
  • wymiar czasu pracy: cały etat
  • tryb pracy: możliwa całościowa praca zdalna
  • wynagrodzenie: podstawa + premia
  • benefity: finansowany pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Fit Profit.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Ulatowska – Bierlet, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe