Zastępca Kierownika działu kosztorysowania i ofertowania

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Olkusz

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w instalacjach elektrycznych w przemyśle i budownictwie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zadania:

Kosztorysowanie:

  • opracowywanie kosztorysów i kontrola realizacji ich założeń;
  • współpraca z Kierownikiem Projektu w ramach bieżącego analizowania budżetu;
  • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej oraz opracowywanie zestawień na jej podstawie;
  • przygotowywanie ofert handlowych i koordynacja procesu ofertowego;
  • optymalizacje procesów przygotowania ofert w celu zwiększenia ich skuteczności;
  • udział w uzgodnieniach technicznych i wizjach lokalnych;
  • wprowadzanie optymalizacji pod względem założeń projektowych, kosztów materiałowych, wykonawstwa;
  • prowadzenie komputerowej bazy projektów;
  • ścisła współpraca z działem wykonawczym oraz działem zakupów;

Zarządzanie zespołem:

  • przydzielanie i egzekwowanie zadań zleconych członkom zespołu;
  • weryfikacja kosztorysów przygotowywanych przez  członków zespołu;
  • wsparcie merytoryczne członków zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z przygotowywaniem kosztorysów i ofert instalacji elektrycznych (średnie i niskie napięcie) w obiektach budowlanych;
  • Doświadczenie w koordynacji projektów lub/i pracy innych osób;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD lub pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, szczególnie Excel;
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe elektrotechnika lub pokrewne;
  • Język angielski na poziomie B2;
  • Znajomość programu do kosztorysowania Norma Pro.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pyszną kawę i świetną atmosferę.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: PassionHR Izabela Ulatowska – Bierlet, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych*

Akceptacja regulaminu strony*

* - pole obowiązkowe