Inżynier przygotowania projektu

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Kraków, Ul. Organki 2

Dla naszego klienta, firmy Techramps będącej liderem na rynku w projektowaniu i budowie nowoczesnych obiektów sportowych, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zakres zadań:

  • wsparcie inżynierów budowy w organizacji i logistyce procesów budowlanych,
  • tworzenie kosztorysów i wycena robót do zamówień publicznych,
  • zamawianie materiałów budowlanych, małej architektury, wynajem sprzętu itp.,
  • pozyskiwanie ofert podwykonawców,
  • nadzór nad rozliczeniem materiałów,
  • tworzenie wewnętrznej dokumentacji warsztatowej (rysunki szalunków),
  • zlecanie do produkcji materiałów niezbędnych do realizacji projektów (szalunki, stal na okucia przeszkód skateparków).

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższego stopień min inżynier (budownictwo lub inżynieria środowiska),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu,
  • praktyczna znajomości programów do kosztorysowania (Zuzia – BimEstiMate lub NORMA),
  • praktyczna znajomości programu AutoCAD,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę oraz płatne nadgodziny (150%) i delegacje,
  • LuxMed od pierwszego miesiąca pracy,
  • możliwość pracy przy ciekawych, innowacyjnych obiektach,
  • szkolenia, zdobycie uprawnień niezbędnych do wykonywania pracy,
  • opiekę wspierającego lidera,
  • darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin,
  • darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier przygotowania projektu