Konsultacje dla Kandydata

Chcesz profesjonalnie przygotować się do poszukiwania pracy? Chciałbyś dowiedzieć się jak pokierować swoją karierą? Pomożemy Ci w tym! Przygotujemy profesjonalny raport z cennymi wskazówkami i konkretnymi informacjami, pomożemy napisać wyróżniające się CV oraz list motywacyjny.

Rozwiń poniższe pola i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Konsultacje
 

Konsultacje przeprowadzone w dogodnej formie dla kandydata (spotkanie, rozmowa telefoniczna, Skype) pozwolą na przeprowadzenie szczegółowego wywiadu zawodowego. Nasi eksperci będą mieli możliwość zapoznania się z problemami oraz sytuacją na rynku pracy kandydata, jego kwalifikacjami, oczekiwaniami i celami.

Po przeprowadzonej rozmowie przygotujemy profesjonalny raport wraz z cennymi wskazówkami i konkretnymi informacjami.

Dlaczego konsultacje są tak cenne?

Kandydat otrzyma odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania, dostanie wskazówki, w którą stronę skierować swoją karierę lub jak się przekwalifikować. Konsultacje pozwolą mu się poczuć pewnie na rynku pracy i pokażą, że szukanie nowego miejsca zatrudnienia to okazja do nabycia nowych doświadczeń, poznania nowych ludzi, zbadania oczekiwań pracodawców.

 
CV
 

Napisanie profesjonalnego CV, dopasowanie go do Twojego doświadczenia i kompetencji daje dużo większe możliwości na rynku pracy. Jest to dokument, który w momencie rekrutacji może dać przewagę nad innymi kandydatami. Jest to szczególnie ważne, gdy kandydat chce zmienić branżę lub wrócić do pracy po dłuższej przerwie.

Dlaczego tracisz prawdopodobne miejsca zatrudnienia?

Wynika to z mało przekonującego opisania swojego doświadczenia i osiągnięć. Nasi specjaliści, którzy przeglądnęli już tysiące takich dokumentów pomogą Ci napisać profesjonalne, konkretne i wyróżniające się CV.

 
List motywacyjny
 

List motywacyjny jest równie ważnym dokumentem jak CV. Dlaczego warto nad nim poświęcić dłuższą chwilę? Dzięki temu dokumentowi przedstawisz swoją osobę z innej perspektywy niż w CV. Warto zwrócić tu uwagę na osiągnięcia, opisać odpowiednio umiejętności, a co najważniejsze pokazać jaką wartość wniesiesz do przyszłego miejsca zatrudnienia.

Profesjonalny list motywacyjny, wykreowany przy współpracy ze specjalistami może otworzyć Ci drzwi do wielu nowych i ciekawych miejsc pracy. Jest to odpowiednia wizytówka kandydata, dzięki której pracodawca będzie chciał zaprosić go na swój pokład.

 

Potrzebujesz konsultacji specjalistów z branży HR? Skontaktuj się z nami!

Kontakt