Strefa Kandydata

Drodzy Kandydaci! W tym miejscu prezentujemy informacje lub narzędzia mające pomóc w poszukiwaniu pracy.

Oferty pracy

Szukasz pracy? Zachęcamy zatem do przeglądania naszych ofert. Możesz przeglądać oferty po lokalizacji lub według stanowiska. Szybko, wygodnie, bez zakładania konta


Więcej...

Konsultacje dla Kandydata

Chcesz profesjonalnie przygotować się do poszukiwania pracy? Chciałbyś dowiedzieć się jak pokierować swoją karierą? Pomożemy Ci w tym! Przygotujemy profesjonalny raport z cennymi wskazówkami i konkretnymi informacjami, pomożemy napisać wyróżniające się CV oraz list motywacyjny.

Więcej...

Poradnik dla Kandydata

Zebraliśmy w skondensowanej formie najważniejsze informacje przydatne każdemu, kto poszukuje pracy i bierze udział w postępowaniach kwalifikacyjnych. Z naszego poradnika dowiesz się, m.in: jak napisać dobre CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak odpowiadać na pytanie o oczekiwania finansowe. Sprawdź!

Więcej...

Dodaj swoje CV do naszej bazy

Dołącz do naszej bazy. Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie. Daj się znaleźć nowemu pracodawcy!

Twoje dane są u nas bezpieczne, przetwarzane są tylko na potrzeby procesów rekrutacyjnych.

Jeśli po jakimś czasie zdecydujesz, że chcesz je usunąć - kliknij tutaj: Usunięcie danych z bazy

Formularz dodawania CV do bazy:

    Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Wyślij” oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów oraz ich wykorzystania w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez PassionHR Izabela Bierlet-Chwast, ul. Witosa 1/12, 32-300 Olkusz, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO)


    * - pola wymagane