Junior Digital Marketing Specialist | Młodszy Specjalista ds. Digital Marketingu

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

B2B, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Katowice, Łódzkie, Mazowieckie, Śląskie, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa

Dla naszego klienta firmy, która dostarcza i wdraża wysokiej klasy rozwiązania technologiczne dla producentów owoców oraz firm pakujących poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Wsparcie w tworzeniu treści na kanały SM i stronę www, oraz prowadzenie Social Mediów;
  • tworzenie i aktualizacja materiałów marketingowych;
  • tworzenie i edycja grafik oraz wideo;
  • zarządzanie stroną www;
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie CRM;
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie realizacji kampanii Google Ads i LinkedIn Ads;
  • bieżące wsparcie działu marketingu.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań;
  • doświadczenie w tworzeniu i edycji grafik oraz wideo;
  • doświadczenie w zarządzaniu stroną www (mile widziane doświadczenie z WordPress);
  • podstawowa znajomość zasad prowadzenia social mediów oraz pojęć z zakresu marketingu;
  • znajomość języka angielskiego min. poziom B2;
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub UZ;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dedykowanego opiekuna wdrożenia;
  • zdobywanie doświadczenia przy ciekawych, międzynarodowych projektach.