PROGRAMISTA C++

Umowa o pracę
Kraków, Małopolskie

W imieniu swojego klienta, firmy badawczo-rozwojowej, która dostarcza rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rozwój modułów oprogramowania dla systemu automatyki, sterującego testowaniem silników i napędów samochodowych,- tworzenie oprogramowania do transferu i przetwarzania danych pomiarowych w czasie rzeczywistym,
  • projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika opartych na HTML5 oraz implementacja komunikacji z warstwą sprzętową,
  • rozwój oprogramowania wbudowanego dla sterowników samochodowych (ECU, TCU, BMS)

Oczekiwane umiejętności:

  • programowanie w jednym z języków: C/C++, JAVA lub C#,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie w branży Automotive lub telekomunikacyjnej,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w gronie najlepszych inżynierów z branży motoryzacyjnej,
  • ciekawe projekty dla znanych marek na całym świecie,
  • dostęp do wiedzy, narzędzi i technologii w branży motoryzacyjnej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • biuro wraz z warsztatem zlokalizowane w pobliżu portu lotniczego Kraków-Balice,
  • atrakcyjne benefity m.in. karta multisport, nauka języków obcych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: