Inżynier przygotowania projektu

Umowa o pracę
Kraków, ul. Organki 2

Dla naszego klienta, firmy  zajmującej się projektowaniem i budową nowoczesnych obiektów sportowych, będącej liderem na rynku poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

📝Zadania:

  • Tworzenie wewnętrznej dokumentacji warsztatowej w AutoCAD;
  • Zlecanie do produkcji materiałów niezbędnych do realizacji projektów;
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców;
  • Wsparcie inżynierów budowy w zakresie: organizacji i logistyce procesów budowlanych, w kompletowaniu dokumentacji odbiorowej oraz zamawianiu materiałów;
  • Udział w delegacjach firmowych; (do 20% czasu pracy)
  • Tworzenie pism urzędowych;
  • Współpraca z kancelarią prawną;
  • Branie udziału w konferencjach, spotkaniach branżowych i specjalistycznych;

🤝Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy;
  • Spotkania integracyjne;
  • Bezpłatny parking przy siedzibie firmy;
  • Darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin;
  • Darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

🕵️‍♂️Czego oczekujemy?

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań;
  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego kierunkowego- budownictwo;
  • Znajomości programu AutoCAD;
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • Znajomości podstaw prawa budowlanego;
  • znajomości podstaw prowadzenia negocjacji;
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjności do wyjazdów na terenie Polski

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: