Specjalista ds. handlu zagranicznego

Umowa o pracę
Gliwice, Śląskie

Dla naszego klienta, zajmującego się projektowaniem i budową innowacyjnych linii technologicznych oraz kompletnych systemów produkcyjnych dla przemysłu chemicznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • aktywne budowanie bazy potencjalnych klientów i partnerów;
  • nawiązywanie kontaktu handlowego z potencjalnymi klientami i badanie ich potrzeb;
  • współpraca z agentami firmy na rynkach zagranicznych;
  • obsługa leadów sprzedażowych;
  • planowanie i realizacja działań sprzedażowych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z pozostałymi działami firmy;
  • nadzór nad rozwojem oferty oraz systematyczne monitorowanie procesu ofertowego;
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej w zakresie utrzymania relacji z klientem i uzupełnienia oferty;
  • współtworzenie strategii marketingowej;
  • bieżący monitoring rynku;
  • reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych.

Oczekujemy:

  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży technicznej;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C1;
  • doświadczenia w procesie sprzedaży i rozwoju rynków zagranicznych;
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów handlowych o zróżnicowanym cyklu sprzedażowym;
  • znajomości pakietu MS Office;
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • indywidualne podejście do potrzeb szkoleniowych pracownika;
  • pracę w zgranym zespole.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: