Młodszy analityk finansowy

Umowa o pracę
Warszawa

Dla naszego klienta – firmy, która dostarcza i wdraża wysokiej klasy rozwiązania technologiczne dla producentów owoców oraz firm pakujących poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Czynny udział w przygotowywaniu budżetu firmy na dany rok oraz kontrola realizacji założonego planu;
  • Ocena ryzyka finansowego oraz rentowności działań prowadzonych przez przedsiębiorstwo;
  • Tworzenie i monitorowanie kluczowych wskaźników firmy;
  • Sporządzanie analiz;
  • Ocena projektów inwestycyjnych od strony finansowej;
  • Kontrola przepływów pieniężnych w przedsiębiorstwie;
  • Przygotowywanie prognoz ekonomicznych;
  • Uczestnictwo w sporządzaniu strategii finansowej oraz budżetu;
  • Sporządzanie bieżących raportów finansowych i kontrolingowych oraz deklaracji i sprawozdań urzędowych;
  • Współtworzenie procedur w dziale finansów;
  • Wymiana walut.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do rozwoju w obszarze analiz finansowych;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub status studenta ostatniego roku ekonomii lub pokrewnych kierunków;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B;
  • Możliwość nauki i wymiany doświadczeń;
  • Szkolenia dzięki, którym będziesz mógł/mogła poszerzać swoje kompetencje;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: