Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Wieliczka

Dla naszego klienta, firmy świadczącej outsourcing usług w zakresie rachunkowości, księgowości oraz kadr i płac, działającej nieprzerwanie od 2011 roku i obsługującej firmy z całej Polski, poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielny/a Księgowy/a.

Zakres zadań:

  • samodzielne prowadzenie księgowości (pełne księgi, KPiR, ryczałt) dla klientów biura,
  • księgowanie dokumentów, analiza sald kont, kontrola zobowiązań i należności,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • bieżący kontakt i współpraca z klientem,
  • reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi,
  • obsługa kadrowo-płacowa (wynagrodzenia, umowy, ZUS, PIT).

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym lub na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań,
  • dobra znajomość programu księgowego (Comarch Optima),
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości,
  • praktyczna znajomość zagadnień i obowiązujących przepisów księgowych, UoR oraz kadrowo-płacowych,
  • samodzielność, dokładność, skrupulatność, komunikatywność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach,
  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pracę hybrydową po okresie wdrożenia,
  • dostęp do bazy wiedzy i szkoleń,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i LUX-Med.