Inżynier budowy

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny:

Umowa o pracę
Kraków, Siedziba firmy: Kraków, miejsce realizacji projektu: Cała Polska

Dla naszego klienta, firmy Techramps będącej liderem na rynku w projektowaniu i budowie nowoczesnych obiektów sportowych, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zakres zadań:

  • nadzór nad wykonywaniem inwestycji zgodnie z projektem i harmonogramem,
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu,
  • nadzór nad rozliczeniem materiałów,
  • wyszukiwanie, współpraca i nadzór nad pracą podwykonawców,
  • organizacja i logistyka prac budowlanych,
  • udział w odbiorach inwestycji,
  • przygotowywanie dokumentów i kosztorysów,
  • udział w delegacjach firmowych (50 % czasu pracy wyjazdowej, 50% w biurze w Krakowie).

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo lub ochrona środowiska),
  • znajomość programu Autocad,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie całego kraju.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę oraz płatne nadgodziny (150%) i delegacje,
  • LuxMed od pierwszego miesiąca pracy,
  • możliwość pracy przy ciekawych, innowacyjnych obiektach,
  • szkolenia, zdobycie uprawnień niezbędnych do wykonywania pracy,
  • opiekę wspierającego lidera,
  • darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin,
  • darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier Budowy