Inżynier budowy

Umowa o pracę
Siedziba firmy: Kraków, miejsce realizacji projektu: Cała Polska

Dla naszego klienta, firmy  zajmującej się projektowaniem i budową nowoczesnych obiektów sportowych, będącej liderem na rynku poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Nadzór nad wykonaniem inwestycji zgodnie z projektem oraz nad rozliczeniem materiałów;
  • Kompletowanie dokumentacji odbiorowej i udział w odbiorach;
  • Współtworzenie i nadzór nad harmonogramem prac budowlanych;
  • Sporządzenie pism urzędowych;
  • Współpraca z klientami, podwykonawcami oraz ze wszystkimi działami w firmie;
  • Optymalizowanie i zarządzanie zasobami i kosztami niezbędnymi do realizacji inwestycji.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy i kartę paliwową;
  • Odzież roboczą;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy;
  • Spotkania integracyjne;
  • Bezpłatny parking przy siedzibie firmy;
  • Darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin;
  • Darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Czego oczekujemy?

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera budowy;
  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego kierunkowego;
  • Dyspozycyjności do wyjazdów na terenie Polski;
  • Znajomości programu AutoCAD;
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • Prawa jazdy kat. B.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: