Inżynier budowy – branża elektryczna

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora instalacji elektrycznych i przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej;
  • pomoc w opracowywaniu zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej;
  • współtworzenie harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji;
  • zgłaszanie robót do odbioru;
  • organizacja prac mających na celu usunięcie usterek ustalonych podczas odbioru;
  • uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych kontraktów;
  • ocena projektów instalacji elektrycznych zgodnie z normami i standardami;
  • pomoc w kontroli procesu budowy w zakresie terminowości;
  • współudział w opracowywaniu dokumentacji technicznej oraz BHP;
  • przestrzeganie zasad BHP na budowie;
  • udział w przygotowywaniu specyfikacji materiałowych;
  • udział w wykonywaniu protokołów pomiarowych;
  • pomoc w tworzeniu dokumentacji powykonawczych;
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego min. stopień inżyniera-kierunek elektrotechnika lub pokrewne;
  • chęci rozwoju w branży elektrycznej;
  • dyspozycyjności do pracy w delegacjach w przypadku realizacji projektów poza miejscem zamieszkania.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • realną możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia doświadczenia do zdobycia uprawnień;
  • wsparcie doświadczonych specjalistów z sektora instalacji elektrycznych;
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
  • dofinansowanie do szkoleń, kursów.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: