Koordynator działu księgowości, kadr i płac

Dla naszego klienta, firmy Techramps będącej liderem na rynku w projektowaniu i budowie nowoczesnych obiektów sportowych, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zakres zadań:

  • koordynacja i organizacja pracy zespołu,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesów księgowych i kadrowo – płacowych,
  • dekretacja i weryfikacja faktur zgodnie z ustalonym planem kont i kategorii,
  • uzgadnianie wyciągów bankowych i kontrola należności,
  • generowanie dokumentów sprzedażowych,
  • współpraca z biurem rachunkowym.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale księgowości,
  • minimum rocznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale księgowości,
  • doświadczenie w pracy z programem Optima – moduły: Handel PLUS, Kasa Bank,
  • bardzo dobra znajomość procesu księgowego,
  • doświadczenie w dekretacji faktur kosztowych na kontach zespołu 4 i 5,
  • znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
  • podstawowa znajomość przepisów Prawa Pracy.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i nauki,
  • firmowe wyjazdy integracyjne,
  • premie świąteczne,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego LuxMed od pierwszego miesiąca pracy,
  • darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin,
  • darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: