Leader Customer Support

B2B, Umowa o pracę
Warszawa

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych produktów dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zadania:

  • monitorowanie i nadzór statusów zamówień złożonych przez klientów;
  • wdrażanie projektów u kluczowych klientów;
  • prowadzenie bieżących rozliczeń projektów;
  • weryfikacja jakości realizowanych projektów;
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi dostawcami;
  • rozwój projektów firmy;
  • zarządzanie zespołem;
  • rozwój działu.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą projektów lub/i zarządzaniem projektami;
  •  min rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • certyfikat z zakresu zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Realny wpływ na rozwój działu;
  • Pracę w rozwijającej się firmie;
  • Miejsce parkingowe przy siedzibie firmy.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: