Manager Operacyjny ds. Rekrutacji i Koordynacji Projektów

B2B, Umowa o pracę
Kraków, Małopolskie

Dla naszego klienta – jednej z krakowskich agencji pracy specjalizującej się w prowadzeniu rekrutacji stałych, outsourcingu personalnego oraz leasingu pracowniczego poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko

Zakres zadań:

Zarządzanie zespołem

  • Rekrutacja pracowników do swojego zespołu;
  • Onboarding oraz przeprowadzenie szkoleń dla nowozatrudnionych członków zespołu;
  • Organizowanie oraz planowanie pracy zespołu;
  • Delegowanie i egzekwowanie zadań;
  • Motywowanie oraz budowanie zaangażowania zespołu;
  • Dbanie o rozwój kompetencji członków zespołu.

Działania operacyjne:

  • Ustalanie priorytetów, wdrażanie nowych metod pozyskiwania pracowników i udoskonalanie procesu ich poszukiwania;
  • Zapewnienie realizacji ustalonych ilościowych i jakościowych planów rekrutacji;
  • Opracowywanie raportów, zestawień i analiz;
  • Bieżąca analiza projektów prowadzonych przez zespół;
  • Monitorowanie rynku pracy i aktualnych trendów;
  • Aktywne uczestnictwo w targach pracy, organizacjach HR.

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Jasny i atrakcyjny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Miłą atmosferę w pracy i pełne zaufanie Zarządu;
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia.

Oczekiwania:

  • Min 3 lata doświadczenia na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań;
  • Doświadczenie w pracy w strukturach agencji pracy lub we współpracy z agencjami pracy przy realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla;
  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla;
  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel;
  • Czynne prawo jazdy kat B;

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: