Młodszy specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora instalacji elektrycznych i przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • analiza potrzeb, ustalenie warunków brzegowych oferty z klientami;
  • weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej;
  • udział w uzgodnieniach technicznych i wizjach lokalnych;
  • opracowywanie zestawień na podstawie dokumentacji technicznej;
  • pomoc przy opracowywaniu kosztorysów;
  • współtworzenie ofert handlowych;
  • aktualizowanie komputerowej bazy projektów;
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel;
  • zwracania uwagi na szczegóły na poziomie mistrzowskim;
  • chęci rozwoju w branży elektrycznej;
  • dyspozycyjności do pracy w Olkuszu.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B;
  • realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • wsparcie doświadczonych specjalistów z sektora instalacji elektrycznych;
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
  • dofinansowanie do szkoleń, kursów;
  • parking dla pracowników.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: