Młodszy specjalista ds. księgowości, kadr i płac

Dla naszego klienta, firmy Techramps będącej liderem na rynku w projektowaniu i budowie nowoczesnych obiektów sportowych, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Zakres zadań:

  • prowadzenie akt osobowych,
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej oraz umów,
  • monitorowanie godzin pracy, absencji pracowników oraz wprowadzenie ich do systemu,
  • wprowadzanie danych płacowych,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • dekretowanie faktur kosztowych w zespole 4 i 5,
  • rozliczanie wyciągów bankowych,
  • prowadzenie kasy gotówkowej.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym z obszarem kadr i płac,
  • podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Pracy,
  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość pakietu Office.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i nauki,
  • firmowe wyjazdy integracyjne,
  • premie świąteczne,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego LuxMed od pierwszego miesiąca pracy,
  • darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin,
  • darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: