Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

Umowa o pracę
Olkusz

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Twój zakres zadań:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na rzecz naszych klientów;
  • Aktywne docieranie do potencjalnych kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla;
  • Kompleksowe przygotowanie procesu rekrutacyjnego;
  • Prowadzenie dokumentacji procesu rekrutacji;
  • Budowanie dobrych relacji z klientami;
  • Udział w badaniu satysfakcji kandydatów;
  • Udział w organizacji szkoleń i warsztatów.

Nasze wymagania:

  • Pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku – zaaplikuj jeśli miałeś/aś okazję prowadzić samodzielnie rekrutację;
  • Zainteresowanie tematyką HR – szukamy ludzi, których tematy zawiązane z rekrutacją i zasobami ludzkimi szczerze interesują;
  • Chęć rozwoju w obszarze HR – uczenie się i dążenie do poszerzania kompetencji musi być dla Ciebie środowiskiem naturalnym;
  • Odpowiedzialność – będziesz w pełni odpowiadał/a za swoje zadania;
  • Doskonała organizacja pracy – musisz wiedzieć jak planować pracę i układać priorytety;
  • Nastawienie na osiąganie celów – osiągnie wyznaczonych celów musi być wpisane w Twoje DNA;
  • Sprawne poruszanie się w środowisku MS Office – tę umiejętność musisz mieć opanowaną w bardzo dobrym stopniu.

Oferujemy:

🔝 Rozwój

  • Praca w firmie, która dba o najwyższe standardy potwierdzone certyfikacją ISO;
  • Zadania wymagające zaangażowania i ambicji;
  • Możliwość prowadzenia projektów dla uznanych marek w różnych branżach;
  • Udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez PassionHR;
  • Udział w konferencjach i szkoleniach zewnętrznych;
  • Zaplanowane wdrożenie i dedykowany opiekun.

🤸‍♀️ Zespół

  • Wzajemne wsparcie;
  • Szacunek i uczciwość;
  • Wspólne celebrowanie sukcesów i ważnych wydarzeń;
  • Dzielenie się wiedzą;
  • Wymagający i wspierający szef;
  • Dobra kawa i przyjazna atmosfera.

💻 Tryb pracy

  • Kandydatom z Olkusza i okolic proponujemy pracę stacjonarną w biurze w Olkuszu
  • Kandydatom spoza Olkusza proponujemy pracę hybrydową po okresie wdrożenia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: