Spedytor międzynarodowy

Naszym klientem jest rodzinna firma transportowa. W związku z jej intensywnym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

Zakres zadań:

  • planowanie transportów na terenie Europy Zachodniej,
  • wyszukiwanie ładunków powrotnych, zapewnienie ciągłości pracy dla samochodów,
  • kontrola przebiegu i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu transportowego,
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami,
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji,
  • optymalizacja kosztów realizacji zleceń.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość rynku ładunków i przewoźników.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w kameralnym zespole,
  • niekorporacyjny klimat,
  • partnerskie relacje,
  • pracę pełną wyzwań,
  • dużą samodzielność.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: