New Business Manager

Dla naszego klienta firmy Insignia, niezależnej agencji 360, która od ponad 20 lat łączy marki z konsumentami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na rynku polskim
  • budowanie strategii pozyskiwania nowych klientów
  • umawianie i prowadzenie spotkań oraz negocjacji biznesowych
  • badanie potrzeb i dostosowywanie oferty do specyfiki klientów
  • przygotowanie ofert i prezentacja klientom oferowanych rozwiązań
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z pozostałymi działami w opracowaniu strategii sprzedażowych
  • analiza rynku oraz identyfikacja potencjalnych obszarów rozwoju
  • raportowanie wyników dla Zarządu

Oczekujemy:

  • min. 3 lat doświadczenia na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań w strukturach agencji reklamowej lub/i  PR lub/i domu mediowego
  • doświadczenia w sprzedaży oraz w budowaniu relacji z klientem w obszarze B2B
  • doświadczenia w doborze rozwiązań marketingowych dla firm
  • samodzielności i dynamiki działania, zorientowania na cel, motywacji do samorozwoju
  • biegłej znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • znajomości narzędzi typu: CRM, MS Office, Dropbox

Co oferujemy?

  • współpracę z doświadczonymi zgranym zespołem
  • atrakcyjne zarobki, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • niekorporacyjny klimat pracy, przyjazną atmosferę i samodzielność działania
  • pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy)

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami: