Project Manager

Dla naszego klienta – firmy, która dostarcza i wdraża wysokiej klasy rozwiązania technologiczne dla producentów owoców oraz firm pakujących poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Przedsprzedażowe wsparcie działu sprzedaży- weryfikacja zleceń handlowców oraz wykonywanie rysunków technicznych rozwiązań/linii produkcyjnych
  • Zarządzanie projektem od weryfikacji i prowadzenia dokumentacji projektowej, tworzenia oraz omawiania specyfikacji z klientem, po całościową koordynację realizowań działań i bieżący kontakt z klientem.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego ( min. stopień inżyniera);
  • Min. rok doświadczenia zawodowego w tworzeniu rysunków 2D;
  • Doświadczenia w pracy z klientem B2B;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B2;
  • Doświadczenia w obsłudze klienta;
  • Znajomości zasad sporządzania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętności wykonywania i czytania rysunku technicznego;
  • Praktycznej znajomości oprogramowania ZWCAD/AUTOCAD lub pokrewnych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Dedykowanego opiekuna wdrożenia;
  • Zdobywanie doświadczenia przy ciekawych, międzynarodowych projektach;
  • Szkolenia z zakresu kompetencji miękkich i twardych;
  • Pracę w zgranym zespole.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu rekrutacji na takie samo bądź podobne stanowisko skontaktuj się z nami:

Umowa o pracę
Warszawa

Dla naszego klienta firmy, która dostarcza i wdraża wysokiej klasy rozwiązania technologiczne dla producentów owoców oraz firm pakujących poszukujemy osoby na stanowisko:

Czym będziesz się zajmować?

  • Przedsprzedażowym wsparciem działu sprzedaży w zakresie weryfikacji zleceń, wykonywania rysunków technicznych, sprawdzaniem możliwości zastosowania niestandardowych rozwiązań oraz zbieraniem ofert od dostawców;
  • Zarządzaniem projektem od weryfikacji i prowadzenia dokumentacji projektowej, tworzenia oraz omawiania specyfikacji z klientem, po całościową koordynację realizowanych działań i bieżący kontakt z klientem.

Co zyskasz?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na wielu rynkach europejskich.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego technicznego (min. inżynier) – warunek konieczny;
  • Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań;
  • Doświadczenia w branży technicznej;
  • Doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2warunek konieczny;
  • Praktycznej znajomości oprogramowania ZWCAD/AutoCAD lub pokrewnych.